Nejnovější recenze ze sekce Deskové hry

Tlama Games Čtyřmi slovy!

Tlama Games Čtyřmi slovy!

Ověřený zákazník TLAMA games Ověřený zákazník

• zábavná

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

Přidáno: 22. dubna 2024

• Jednoduchá pravidla
  • Pro někoho jako klad může být i to že je to rychlá hra
  • Můžou jí hrát i starší děti
  • Je to opravdu rychlá hra a nedá se hrát celý večer

Tuhle hru jsme si na herním večeru zahráli i s dětmi a i těm se hra moc líbila. Pravidla jsme všichni hned pochopili. Možná to bylo i tím že už jsme hrály původní verzi hry. Hra nás bavila a určitě si jí na další večer vezmeme znovu. Cena bych řekla že je za hru odpovídající.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Zábavná
  • Různorodé otazky (každého baví něco jiného) každý si přijde na své
  • Skladná
  • Lepší je hrát ve více lidech

Super hra, můžete ji hrát furt dokola profoze otázky si rozhodně nebudete pamatovat, je fajn, že si ji můžete vzít i do auta pokud jedete na výlet nebo jste na nějaké oslavě. Je jednoduchá na pochopení a u hry i přemýšlíte, takže vás to obohatí. Za tu cenu to opravdu stojí a doporučuji tuto hru.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Jednoduchá pravidla
  • Nelze hrát ve dvou

Během chvíle se novým hráčům dají jednoduše vysvětlit pravidla. Hra je rozdělena do dvou fází (nákup/prodej nemovitostí) což ji dělá velmi zajímavou. Je to jedna z her, po které rádi vždy sáhneme, když bude chuť si zahrát chytrou, rychlou hru, při které se dá taktizovat. Kartičky mají moc hezké a vtipné ilustrace.
Co se ceny týče, jedná se o odpovídající částku za hru, která ve skříni určitě nezapadne a zabaví.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Skvělé zpracování
  • Jednoduchý návod
  • Rychlost hry od 20 do 30 minut
  • Možnost jednoduché hry i varianty Někdo z nás ostrouhá, která je ještě víc na přemýšlení a taktizování
  • Chyba v návodu u jmen účastníků, nás trochu zmátla
  • V návodu se píše, že když dojdou karty nemovitostí, tak se přistupuje k druhé fázi, ale není v návodu pospáno co když dojdou hráčům peníze dříve.
  • A stejný problém jsme měli v druhé fázi, kde se za karty nemovitostí získávají šeky. Opět nám karty nemovitostí došly dříve, než jsem vybrali všechny šeky.

Hra nezabírá moc místa a má kvalitní zpracování. Kartičky jsou z pevného materiálu, což s dětmi oceníte. Hra má jednoduchý návod, a tak vám studování hry nezabere moc času. Stejně jako samotná hra jako taková, která zabere času v rozmezí od 20 do 20 minut. Potom co jsme zvládli a ovládali hru jako takovou, tak jsme si zahráli i variantu Někdo z nás ostrouhá. Za mě palec nahoru a hru mohu jen doporučit.

Rexhry Duna: Impérium

Ověřený zákazník ALBI D.

Zakoupeno v ALBI

• Rychlá hra
  • Zábavné provedení

Hru bych doporučila všem kdo hledají rychlou postřehovou hru na zabavení dětí kdekoliv.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Přijatelná cena
  • Časová nenáročnost
  • Novodobá tématika hry
  • Skladnost
  • Vhodné pro děti až od 10 let
  • Prvotní pochopení hracího mechanismu

Líbil se mi design hry (kartiček s nemovitostmi), ke hře je dodáván krátký návod s příklady hrací strategie. Prvotní pochopení mechanismu hry bylo pro mě složitější. Hra je časově méně náročná, pro trávení chvíle s rodinou ale ideální. Hra není příliš rozměrná, takže se hodí take na výlety. Hra má dvě fáze - nejprve se nemovitosti kupují, poté směňují za šeky. Líbí se mi aktuálnost tématu, adekvátní pořizovací cena a kvalita zpracování. za sebe doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Miluše

• Cestovní balení
  • Super hra
  • Mnoho zábavy za málo peněz
  • Nenašli jsme

Super hra na dlouhé večery ve společnosti rodiny nebo kamarádů za minimální cenu v cestovním balení. Tuto hru jsme hráli i s dětmi mladšími než 10 let a pravidla pochopili hned. Této hře nemám co vytknout. Je to hra nové doby, taková příprava do života.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Hra je zábavná
  • Pěkná ilustrace karet
  • Chvíli nám trvalo pochopit jak přesně hra funguje ,ikdyž je hra moc hezky popsaná

Hra je velmi zábavná, určená pro celou rodinu a myslím ,že každou věkovou kategorii. Bavila i naše dcery 10 a 13 let ,moc jsme si čas u této hry užili. Návod je dobře napsaný, po první hře jsme už přesně věděli jak hrát znovu. Myslím ,že cena je adekvátní. Karty jsou moc pěkně zpracované ,jen povrch by mohl být méně kluzký. Karty trochu kloužou dětem z ruky.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Pravidla jsou jednoduchá
  • Nezabere moc místa pro hraní
  • Překrásně ilustrované karty
  • Rychlost hraní
  • Přijde mi nešikovný minimální počet hráčů - 3. Třetí člověk se shání o poznání hůř, než dvojice

Hra je již na první pohled zajímavě a krásně ilustrovaná. Pravidla a samotné hraní jsou velmi snadné na pochopení. Bankovky ve hře jsou všechny stejné, ale výsledné rozuzlení se dělá až v druhém kole pomocí šeků. Minimální počet hráčů se m i zdá trošku nešikovný (3), kdyby si to chtěli zahrát například partneři, ale pravidla se vždycky dají nějak ohýbat :D Určitě je dobré zmínit, že hra nezabere moc místa ani prostoru na stole. Pokud chcete zažít trochu adrenalinu při přebíjení cen a nakupování nemovitostní, určitě hru zkuste. Doporučuji to vyzkoušet i třeba v 6 lidech, je to zábavnější.

Albi Karak

Albi Karak

Ověřený zákazník Knihy Dobrovský Lukáš

Přidáno: 20. dubna 2024

(naposledy upraveno 27. dubna 2024)

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Zábavná hra pro děti i dospělé

Pěkná a zábavná hra pro věkové kategorie 5+.
V rozšiřující sadě bych uvítal figurky již nabarvené :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Snadná pravidla
  • Možnost z více variant hraní
  • Přináší legraci i nové informace

Hra Tos přehnal! je za mě velmi dobrá. Pravidla hry jsou lehce pochopitelná, hra není vůbec složitá, zvládne ji hrát snad úplně každý. Hra je zábavná a také poučná. Hrála se mi moc dobře, s rodinou jsme si ji velice užili. Cena je za mě naprosto v pořádku. Hru mohu jedině doporučit.

ALBI Bang + Město duchů + malá rozšíření

ALBI Bang + Město duchů + malá rozšíření

Ověřený zákazník Svět her Alena

• Hra i s rozšířeními byla dárkem - uspěl! Díky
Věž Jenga barevná

Věž Jenga barevná

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 4home.cz

Skvělá hra, která rozvíjí zručnost a zabaví děti všech věkových kategorií i dospělé. Pravidla jsou velmi jednoduchá, obtížnost se dá upravit věku a zručnosti. Ačkoli na obalu je doporučený věk od 6 let, ozkoušeli jsme, že hru zvládnou velmi dobře i předškolní děti. Zpracování je povedené. Není co vytknout.

Mindok Smart Korálový útes

Mindok Smart Korálový útes

Ověřený zákazník Svět her Ověřený zákazník

skladné, super

Steamforged Games Ltd. RuneScape Kingdoms: Shadow of Elvarg

Steamforged Games Ltd. RuneScape Kingdoms: Shadow of Elvarg

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Originalky.cz

Parádní kooperativní deskovka na motivy kultovní RPG hry Runescape. Mechanikou se jedná převážně o resource managment, ale interakce s mapou, náhodné události, levlovani skillů i vybavení to vše skvěle funguje a má člověk pocit jako by hrál RS na stole. Rozhoduje se kostkou a modifikátory, nicméně na naučení je celkem jednoduchá. Základ má 4 kampaně, lze dokoupit aktuálně 4 rozšíření a věřím že časem se vydají další. Moc doporučuji každému kdo má rád tuto PC hru a deskovky obecně. Určitě si ji užije. Pouze ANJ.

Albi ISS Vanguard

Albi ISS Vanguard

Ověřený zákazník ALBI Miloush

Zakoupeno v ALBI

• Nejepičtější příběhová desková hra jakou kdy budete hrát
Vilac Dřevěná hra Hmatej a najdi

ADC Blackfire Pojďme se učit: Dovednosti

Ověřený zákazník Svět her petra

Přidáno: 18. dubna 2024

Zakoupeno v Svět her

• hezke zpracovani, vhodne pro rozvoj predskolaka, pohybove i vedomostni ukoly

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25