Chaosium Call of Cthulhu RPG Alone Against the Tide

Dobrodružství pro RPG hru Call of Cthulhu. Hratelné s Call of Cthulhu 7th edition. Call of Cthulhu RPG 7th edition je nejnovější vydání hororové hry na hrdiny podle díla H.P...
339 Kč
Doprava 59 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka TLAMA games

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu59 Kč97 % • 2 800 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Dobrodružství pro RPG hru Call of Cthulhu. Hratelné s Call of Cthulhu 7th edition. Call of Cthulhu RPG 7th edition je nejnovější vydání hororové hry na hrdiny podle díla H.P...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
RPG

Parametry produktu

Výrobce
Typ
RPG

Popis produktu

Dobrodružství pro RPG hru Call of Cthulhu. Hratelné s Call of Cthulhu 7th edition.

Call of Cthulhu RPG 7th edition je nejnovější vydání hororové hry na hrdiny podle díla H.P. Lovecrafta. Hra se odehrává ve světě, jenž neustále ohrožují bytosti na hranici strachu a reality, které kdysi panovaly světu a po eónech spánku mu chtějí vládnout znovu.Hrdinové příběhů, odhalující skrytou pravdu o existenci těchto monster, jsou pak často jejich nelidskostí a popíráním pravidel reality zahnáni až do samotného kouta šílenství. Pokud tedy nemají štěstí a nezemřou rovnou.

Alone Against the Tide je hororové dobrodružství pro jednoho hráče odehrávající se ve 20. letech minulého století. Tentokrát se ocitnete v kůži vyšetřovatele cestujícího do bohatého přímořského městečka Esbury ve státě Massachusetts. Vaše rozhodnutí ovlivní nejen vás, nýbrž i osudy obyvatel celého města!Můžete si vybrat jednu ze dvou předpřipravených postav nebo si vytvořit vlastní. Do Esbury vás přivedl celý nespočet důvodů - ale všechny do jednoho ukazují na profesora Williama Harrise. Co má profesor Harris společného se zelenou mlhou, která obklopila město? Kdo jsou ti výhrůžně vypadající muži v černých oblecích, kteří s vámi přijeli přívozem? A co dělá ve městě budhistický mnich?Ujistěte se, že než se vydáte odhalit tajemství mlžných ulic Esbury, jste vyzbrojeni tužkou, kostkami a příručkou Call of Cthulhu: Keeper Rulebook nebo Call of Cthulhu Starter Set.

Čeká vás nelehký úkol.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.