ADC Blackfire Moje kavárnička

Závod s časem o spokojenost zákazníků příjemné kavárničky. Moji kavárničku najdete na rušné ulici mezi dalšími zavedenými kavárnami. Každého si získá útulnou atmosférou a...
Garantovaný nákup z TLAMA games

Skladem • 1 varianta72 Kč98 % • 2 027 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 5 295 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč100 % • 42 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 516 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 61 523 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 59 165 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 196 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 875 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 148 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč95 % • 9 485 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 887 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč202 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč100 % • 11 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 3 049 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 941 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 019 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 870 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 397 recenzíDalší informace

30 min
Rok vydání
2023

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Hra je nádherně zpracovana, má krásné komponenty. Řekla bych, že osmileté dítě ji ale nezvládne. V průběhu hry, kdy musíte obsloužit čím dál tím víc zákazníků, je uz docela složité obstarat si potřebné suroviny. A vy se musíte rozhodnout, komu dáte přednost a kdo zůstane neobslouzen .
    • Jako rodinnou hru rozhodně doporučuji
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• hra kterou jsem měla vyhlídnutou delší dobu a nyní jsem jí pořídila za příznivou cenu. Jsem spokojená.
  • , zakoupeno v Dobré knihy

• Moji kavárničku si zakoupila kamarádka. Po zasvěcení a odehrání jedné hry jsem nabyla přesvědčení - TO MUSÍM MÍT ☺

HRA NEPATŘÍ K NEJLEVNĚJŠÍM, ALE ZAPOJILA JSEM DO NÍ I ČLENY SVÉ RODINY A PATŘÍ MEZI NAŠE OBLÍBENÉ ☺

Typ
Délka hry
30 min
Rok vydání
2023

Závod s časem o spokojenost zákazníků příjemné kavárničky.

Moji kavárničku najdete na rušné ulici mezi dalšími zavedenými kavárnami. Každého si získá útulnou atmosférou a samozřejmě skvělou kávou. I proto je populární i na sociálních sítích. Hosté sem chodí odpočívat, ale za barem je vše jinak. Z každého pracovního místa baristy se stává doslova bitevní pole. Nezrealizovat objednávku včas může být skutečně nepříjemné. A nestačí být jen rychlý. Pracovat musíte i na své oblibě u zákazníků. Pojďte si to zkusit.

Vyřizujte objednávky a staňte se nejlepším baristou!

Ve hře Moje kavárnička budete přijímat objednávky, vařit kávu a jiné nápoje, za to vše pak sbírat vítězné body. Když dojdou karty objednávek, případně některý z hráčů bude mít 5 nesplněných objednávek, v kavárničce se zavírá a nastává konec hry. Vítězem a hrdým nositelem ocenění Mistr barista se stává hráč s nejvyšším počtem vítězných bodů!

Obsah balení:

• 12 šálků
  • 102 přísad
  • 15 žetonů keksíků
  • 1 žeton začínajícího hráče
  • česká a slovenská pravidla
  • Počet hráčů: 2-4
  • Minimální věk: 8+
  • Délka hry: 30 minut

Desková hra je v českém jazyce.

How to play (EN):

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 388 recenzíDalší informace

• Jako rodinnou hru rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 388 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v TLAMA games

• snadné na principy ale těžké na výhru
    • hrozně velký mozkovar
    • rychlá a krátká doba zahrání jedné partie
    • komponenty ingrediencí lze využít i pro hraní s panenkami na čajovnu/kavárnu
    • trochu dražší, než bych si k velikosti krabice představoval
    • ale nejdražší je vývoj hry, takže to u takhle skvěle hry chápu
  • , zakoupeno v Luxor.cz

• Do detailů zpracované drobnosti (šálky, suroviny pro přípravu nápojů)
    • Klidně by i keksíky mohly být lépe zpracované, než jen vytlačené z kartonu. Ale stačí.